info@freeworldorganization.com
Tel : +90538 971 74 34
İstanbul / TÜRKİYE

Gwo Art İleri Kurtarma Eğitimi

GWO art kurtarma eğitimleri başlangıç, orta ve ileri seviye olarak belirlenmiştir. Çok fazla kişinin ihtiyaç duyduğu bu eğitimler ile gwo art eğitimi sertifikası almak mümkündür. Firmamız tarafından verilen gwo art eğitimi iple erişim ve rüzgar türbinlerine yönelik erişimler şeklinde farklı kategorilerde eğitim alanları oluşturmaktadır.

 Global eğitim seviyesi ile dünyanın her yerinde geçerli sertifikaya sahip olmak mümkün. Gwo art ileri seviye kurtarma eğitimleri pek çok farklı alanda ihtiyaç duyulan eğitimlerden biridir. Hem yerinde hem de uzaktan eğitim sistemi ile bu ayrıcalıklardan yararlanmak mümkün hale gelmiştir. Üstelik alınan gwo art eğitimlerinde birebir uygulamalar da yapılmaktadır.

 Hub, spiner ve kanat içi kurtarma başta olmak üzere nasel, zemin katı ve kule kurtarma çalışmaları da yapılmaktadır. Her biri uygulamalı şekilde anlatılarak ve gösterilerek uygulanır. Her biri tek kurtarıcı sistemleri olarak da geçen bu eğitimlerin sonunda sınav yapılmaktadır. Bu sınavları başarı ile geçen kişiler eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını almaktadır. Sertifikalar tüm iş dallarında geçerlilik sunmaktadır.

 Yerinde GWO Art Kurtarma Eğitimleri

 Yerinde ve uzaktan eğitim sistemi ile GWO art eğitimleri veren firmamız ileri seviye kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Özellikle iş yerlerinde ya da bu sektörde çalışma gösterecek olan kişiler için GWO art ileri seviye kurtarma eğitimi alınması önerilmektedir.

 Bazı durumlarda gereklilik hali bulunmaktadır. Firmamız bu bakıma en iyi eğitimi vererek profesyonel personeller yetiştirmektedir. Alınan sertifikalar sayesinde bu alanda işe girmek mümkün hale gelmektedir.

 Güvenilir ve Kaliteli Hizmetler İle GWO Art Eğitimleri

 Güvenilir ve kaliteli eğitim veren firmamız GWO art eğitimleri konusunda detaylı bilgi akışı sağlamaktadır. Aynı zamanda tek kurtarıcı sistemlerini bilerek geniş çaplı ileri seviye kurtarma görevlerinde rol almak da mümkündür. Bu eğitim her yerde geçerlidir.

Gwo Art İleri Kurtarma Eğitimi